Badanie osobowości - PERSO.IN

May 27, 2022 05:51 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Czy znasz wynik swojej osobowości?

Osobowość to nie jest wyraz zarezerwowany tylko dla małej kadry psychologów. W końcu z jej przejawami spotykamy się każdego dnia w życiu prywatnym, jak również zawodowym. Im bardziej znasz siebie, tym skuteczniej będziesz wystrzegał się niepotrzebnych pomyłek. Rozumiejąc, kim się jest, można mądrze podjąć zawód. Dzięki temu ominiesz wyczerpania oraz zwiększysz swoją efektywność. Poznać siebie można za pomocą testu osobowości.

PERSO.IN to inwentarz osobowości, który pomoże popatrzeć na siebie z innej perspektywy i na tej podstawie dokonywać świadomych decyzji. Całość składa się ze szczegółowego kwestionariusza oraz kilku wersji raportów. W ten sposób możliwe jest dopasowanie oferty do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to obszerny opis osobowości. Zawiera on ponad 40 stron, dzięki którym zauważysz jakie posiadasz skłonności w takich dziedzinach, jak: nastawienie do ludzi, otwartość na nowe doświadczenia, nastawienie do zobowiązań, ilość aktywności i kontaktów z innymi ,a także reagowanie na trudne sytuacje. Co więcej, raport ten zawiera informacje o obszarach, w których się sprawdzisz, potencjalnych przewagach i ryzykach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Dostępne są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, wykorzystywane przez certyfikowanych trenerów w trakcie szkoleń.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to strona A4 przeznaczona dla grup i klientów indywidualnych. Dowiesz się z niego, co wpływa na motywację daną osobę, jakie preferuje aktywności, co jest dla niego ważne, a jakich rzeczy lepiej unikać w kontakcie z nim.

Test zaprojektowano w nawiązaniu do modelu Wielkiej Piątki. Jest on używany na całym świecie dłużej niż 30 lat. Wykonując analizy i obserwacje potwierdziliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie czekaj więc dłużej i napisz do nas w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.